Regulamin

1. Nie ma żadnych zwrotów pieniędzy.Ani tych za które zagrasz,ani tych które wplacisz dla mnie.

2. Nie posiadam typów 100% ,dlatego też typy mogą nie wchodzić,nie jest ode mnie skuteczność i wypraszam sobie jakiekolwiek pretensje .

3. Prowadzę rozmowę tylko na poziomie,jeżeli ktoś zacznie przeklinać,wyzywać,denerwować – po prostu zakończę rozmowę.Pamiętaj że nikt nie każe tobie korzystać z typów.

4. Wszystkie wpłaty są wpłatami dobrowolnymi.

5.Jestem autorem każdego skanu,postu,tekstu,zdjęcia zawartego na moim blogu i zabraniam kopiowania ich gdziekolwiek.Mogę również w dowolny dla siebie sposób edytować,usuwać,dodawać wszystkie obrazki,screeny,posty,teksty zawarte na moim blogu.

6.Nie ma żadnych pretensji! Przed zakupem zastanów się 10 razy,jeżeli masz mieć pretensje o cokolwiek,proszę nie korzystać.

7.Grasz na własną odpowiedzialność.W razie porazki zakupionego przez ciebie HT/FT otrzymujesz następny HT/FT gratis.W razie porażki gratisowego HT/FT – kolejnego darmowego już nie ma.

8.Wszelkie próby rozdania typu innym osobom,będą karane od razu utratą współpracy,nawet jeżeli by przysługiwał Tobie darmowy.

9.Blog funkcjonuje od miesiąca lutego bieżącego roku.To co znajdzie i czy znajdzie sie na nim,zależy tylko i wyłącznie ode mnie.

10.Decyzję o zamknięciu bloga bądz poprzestaniu udostępniania typów podejmę sam w dowolnym wybranym przez siebie czasie.Oczywiscie z kazdym klientem bede wpierw rozliczony.

11.Typy maja charakter sportowo- rozrywkowy i nie mają na celu nakłonienia do gry u bukmachera.

KAŻDEGO PROSZĘ O AKCEPTACJĘ REGULAMINU po wpłacie

Reklamy